skup aut Warszawa
Formularz Wyceny
mazda
hyundai
chevrolet
bmw
skoda

Nasz Skup Aut Ciechanów

Sprzedaj swój samochód
w 4 krokach

Czasami, gdy znajdujemy się w trudnej sytuacji bądź potrzebujemy pewnych zmian, przychodzi czas na podjęcie konkretnej decyzji, która być może nie jest łatwa. Samochód to transport, którego posiada zdecydowana większość z nas. Bywa jednak tak, że chcemy sprzedać nasze auto i kupić nowsze. Cały proces związany ze sprzedażą auta może niestety trwać bardzo długo, co niestety często się zdarza. Fakt ten powoduje, że nierzadko jesteśmy tym wszystkim zmęczeni i sfrustrowani, mając nadzieję na jak najszybszą sprzedaż. Czasem jednak pojawia się problem, jeżeli nie posiadamy wystarczającej ilości czasu na to, aby zajmować się taką sprzedażą auta. Trzeba wiedzieć o tym, że sprzedaż samochodu często wiąże się z wieloma innymi kwestiami związanymi z odpowiednim przygotowaniem auta. Jeżeli więc zależy Ci na sprzedaży samochodu ale masz trudności z procesem przygotowawczym bądź po prostu nie masz czasu, warto w takim przypadku udać się do skupu aut, który bez problemu zajmie się tym wszystkim za Ciebie.

Kontakt z nami

Jeśli chcesz sprzedać samochód, wystarczy się z nami skontaktować!

dolar
Wstępna wycena

Wstępna wycenę auta otrzymasz już przez telefon!

samochód
Oględziny samochodu

Weryfikujemy ustalenia telefoniczne co do stanu faktycznego auta.

portfel
Zapłata gotówką

Transakcje kończymy uściskiem dłoni – Płacimy wyłącznie gotówką!

Oferta Aut

Jakie Auta Kupujemy?

Samochody Osobowe

Kupujemy wszystkie samochody używane od 2000 roku!
Formularz Wyceny
samochody osobowe

Samochody Poleasingowe

Kupujemy wszystkie samochody używane od 2000 roku!
Formularz Wyceny
skup aut poleasingowych

Samochody z Angli

Skupujemy wszystkie samochody – również “Angliki
Formularz Wyceny
skup aut z angli

Samochody Uszkodzone

Twoje auto nie odpala? Skupujemy również auta uszkodzone!
Formularz Wyceny
skup aut uszkodzonych
skup aut Piaseczno
O Nas

Skup Samochodów Ciechanów – Jak Działa Nasza Firma?

Działamy na rynku już 12 lat, dlatego też nasze doświadczenie w tym zakresie jest na naprawdę wysokim poziomie. Poprzez rozmowę telefoniczną nie tylko dokonujemy wstępnej wyceny, ale również pytamy o poszczególne aspekty dotyczące stanu technicznego całego samochodu, po to, aby podczas oględzin móc wszystko dokładnie zweryfikować. Mimo, iż nie skupujemy aut w każdym stanie technicznym, ponieważ nie prowadzimy auto kasacji, to kupujemy auta zarówno uszkodzone, z Anglii czy też poleasingowe. Zawsze staramy się być uczciwi wobec naszych klientów, ponieważ zależy nam na miłej i satysfakcjonującej obie strony współpracy. Bez wątpienia więc najprostszym i najszybszym sposobem na pozbycie się auta i uzyskanie gotówki jest udanie się do Ciechanów skup aut.

Formularz wyceny

Zadzwoń, Wycenimy Twoje Auto Od Ręki

Zadzwoń do nas+48 698 737 227
obsługa klienta
Kontakt z nami 
8:00 - 21:00
Opinie klientów

Zapoznaj Się z Opiniami Naszych Klientów

 • Miałem starego Golfa, który był już niesprawny. Próbowałem go naprawić, potem sprzedać na różnych portalach – bez żadnego efektu. Przeliczyłem wszystko kilka razy i doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie sprzedać go w skupie. Żałuję tego, że tak późno do tego doszedłem. Serdecznie polecam!

  Jacek Grzywak
  Warszawa, Stara Praga
 • Mój samochód został naprawdę dobrze wyceniony, wręcz nie spodziewałam się tak dobrej oferty!

  Iza Lubska
  Warszawa, Gocław
 • Ten skup samochodów przeprowadza najlepsza wycenę! Do tego miła obsługa i kasa do ręki!

  Witek Król
  Warszawa, Kabaty
 • Próbowałam bezskutecznie sprzedać swoje stare auto. Wydałam kupę kasy na ogłoszenia, promowanie ich a potem jeszcze zmarnowałam mnóstwo czasu na spotkania z osobami, którzy i tak go nie kupili ostatecznie. Cieszę się, że zdecydowałam się w końcu przedzwonić do skupu. W ciągu kilku godzin sprzedałam samochód!
  Alicja Grzywak
  Służewiec
 • Jestem zadowolony, że sprzedałem samochód właśnie tam, bo dostałem uczciwą cenę. Polecam sprawdzenie tego skupu aut wszystkim, którzy chcą sprzedać swoje auto.
  Mirek Kałużny
  Warszawa
 • Wszyscy odradzali mi korzystanie ze skupu aut. Twierdzili, że za mało dostanę. Ja jednak stwierdziłem, że wolę przekonać się sam. Zadzwoniłem i pozytywnie zaskoczyła mnie oferowana cena za mój samochód. Sprzedałem od razu. Kasę dostałem do ręki. To też duży plus!
  Jacek Dąbrowski
  Piaseczno
 • Od jakiegoś czasu starałam się sprzedać samochodów. Nie za bardzo wiedziałam jak się za to zabrać. Ja jako kobieta bałam się tego trochę, że ktoś wmówi mi, że samochód jest niesprawny lub coś w tym stylu. Zadzwoniłam do skupu aut w Legionowie. Wstępną wycenę otrzymałam przez telefon. Byłam bardzo zadowolona i sprzedałam auto. Polecam!
  Kinga Malinowska
  Legionowo
 • Chciałem sprzedać swój stary samochód, ale za bardzo nie miałem na to czasu. Jednak trzeba być elastycznym, żeby pokazywać go zainteresowanym osobom. Zadzwoniłem do skupu aut. Przyjechali, wycenili a ja zgodziłem się na cenę, która moim zdaniem była uczciwa.
  hundai
  Kamil Ostrowski
  Legionowo
 • Polecam wszystkim, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z usług skupów samochodów. Niedawno sprzedałam właśnie tam samochodów. Jestem naprawdę zadowolony ceną, którą otrzymałem. Wszystko przebiegło bardzo szybko.
  Jarek Michnio
  Legionowo Wschód

Dlaczego warto wybrać auto skup Ciechanów?

Przede wszystkim warto poznać choćby podstawowe zalety skupu aut. Obecnie można zaobserwować, że rynek motoryzacyjny się bardzo mocno zmienia, w związku z czym coraz trudniej jest nam sprzedać stare i używane auto. W kwestii samochodów skup to zdecydowanie świetna opcja, która pozwoli Ci przede wszystkim zaoszczędzić swój cenny czas. Szybkość transakcji jest bardzo wygodną opcją, dzięki której będziesz mógł posiadać pieniądze z samochodu tak szybko, jak tego potrzebujesz. Decydując się na skup aut w Ciechanowie, już podczas rozmowy telefonicznej możesz uzyskać wstępną wycenę. Oczywiście ostateczna wycena odbywa się w trakcie spotkania, kiedy to odpowiedni fachowiec, po dokładnym obejrzeniu całego samochodu jest w stanie podać oficjalną już kwotę, jaką może zapłacić za dany samochód. Takie rozwiązanie jak samochodów skup jest idealne dla tych, którym jest potrzebna gotówka i którzy po prostu nie mają czasu na ciągłe umawianie się z potencjalnymi klientami.

Decydując się na skup aut Ciechanów nie tylko oszczędzisz czas, ale również dodatkowy wkład finansowy, z którym zazwyczaj niestety trzeba się liczyć. Poza tym, oddając samochód do skupu nie musisz również przejmować się tym, że samochód jest nieposprzątany. Zrobimy to za Ciebie! Wiele ludzi uważa, że korzystając ze skupu samochodów nie uzyskamy tak dobrych warunków finansowych, jakie byśmy dostali w przypadku sprzedaży na własną rękę. Jednakże jest to tylko stereotyp. Nasz skup aut Ciechanów oferuje takie kwoty, które są jak najbardziej zgodne z tymi na całym rynku. Orientujemy się na bieżąco w zakresie tego, ile kosztują poszczególne modele aut, dlatego też zawsze staramy się robić dokładną analizę dotyczącą stanu technicznego auta, a następnie szczegółowo wyceniamy. Warto również wiedzieć, że nasz skup działa nie tylko na terenie Ciechanowa, dlatego też skup samochodów Milanówek, skup samochodów Grodzisk Mazowiecki czy też skup samochodów Skierniewice jest również jak najbardziej możliwy.

Nasz skup samochodów Ciechanów oferuje kontakt już za pomocą formularza, którego po uzupełnieniu wysyła się do nas, a następnie my, najszybciej jak to możliwe, kontaktujemy się z Państwem. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej pytamy o podstawowe informacje dotyczące danego samochodu, takie jak jego model, przebieg, ewentualne uszkodzenia czy też mankamenty auta. Takie aspekty mają istotny wpływ na cenę samochodu. Warto również wiedzieć, że nasz Ciechanów skup aut oferuje swoje usługi również w innych miejscowościach, w związku z czym skup samochodów Grójec, skup samochodów Pułtusk bądź też skup samochodów Warszawa i okolice to również możliwe opcje. Jeśli więc jesteś z którejś z tych miejscowości i planujesz sprzedaż samochodu, jednak zupełnie nie masz na to czasu lub nie lubisz zajmować się poszczególnymi sprawami związanymi z formalnością – wówczas zachęcamy do skontaktowania się z nami. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

Wypełnij Formularz 
Kontaktowy

  Skontaktuj się z nami

  Dane Kontaktowe

  AutoskupMichał - oddział
  Warszawa
  ul. Linneusza 10
  02-792 Warszawa
  Nip 1251540390
  Numer telefonu:
  698 737 227
  Email:
  biuro@skupaut.waw.pl
  Copyright 2023 © Skup Aut Warszawa
  crossmenuchevron-down