skup aut Warszawa
Formularz Wyceny
mazda
hyundai
chevrolet
bmw
skoda

Skup Aut Zielonka

Sprzedaj swój samochód
w 4 krokach

Osoby nie interesujące się motoryzacją bez wątpienia zainteresuje ta forma pozbycia się pojazdu. Ciężko sprzedać auto, jeśli nie ma się rozeznania na rynku. Skup aut Zielona z chęcią uczciwie wyceni Państwa samochód i każda ze stron będzie zadowolona. Warto więc przyjrzeć się temu jak faktycznie działa skup aut. Klient powinien przyjrzeć się ofercie przygotowanej przez auto skup Otwock.

Kontakt z nami

Jeśli chcesz sprzedać samochód, wystarczy się z nami skontaktować!

dolar
Wstępna wycena

Wstępna wycenę auta otrzymasz już przez telefon!

samochód
Oględziny samochodu

Weryfikujemy ustalenia telefoniczne co do stanu faktycznego auta.

portfel
Zapłata gotówką

Transakcje kończymy uściskiem dłoni – Płacimy wyłącznie gotówką!

Oferta Aut

Jakie Auta Kupujemy?

Samochody Osobowe

Kupujemy wszystkie samochody używane od 2000 roku!
Formularz Wyceny

Samochody Poleasingowe

Kupujemy wszystkie samochody używane od 2000 roku!
Formularz Wyceny

Samochody z Angli

Skupujemy wszystkie samochody – również “Angliki
Formularz Wyceny

Samochody Uszkodzone

Twoje auto nie odpala? Skupujemy również auta uszkodzone!
Formularz Wyceny
O Nas

Czym właściwie jest skup aut?

W dzisiejszych czasach sporą popularnością wśród właścicieli aut cieszy się skup samochodów. Ludzie coraz częściej decydują się na usługi skupu aut, ponieważ potrafi on zapewnić błyskawiczną sprzedaż, a dodatkowo gotówka od razu ląduje w portfelu osoby sprzedającej. Nikogo nie powinien dziwić więc fakt, że tego typu działalność skutecznie wypiera inne firmy, które zajmują się handlem samochodami.

Formularz wyceny

Zadzwoń, Wycenimy Twoje Auto Od Ręki

Zadzwoń do nas+48 698 737 227
Kontakt z nami 
8:00 - 21:00

Jak Właściwie Funkcjonuje Skup Aut?

Warto rozpocząć od wyjaśnienia tego czym właściwie jest skup samochodów i ja wygląda jego funkcjonowanie. Spójrzmy na przykład na skup aut Garwolin. W pewnym sensie jest to działalność, która w pewien sposób przypominać może samochodowy komis. Jednak im bardziej zagłębimy się w szczegóły, tym więcej dostrzeżemy różnic między nimi. Jak sama nazwa wskazuje tego typu firmy zajmują się skupowaniem pojazdów używanych w różnym stanie. Bez większych problemów klient będzie mógł oddać swoje stare auto. Skup aut funkcjonuje na naprawdę bardzo prostych zasadach. Samochody skupowane są zazwyczaj poniżej aktualnej ceny rynkowej, a następnie są one odsprzedawane z satysfakcjonująca korzyścią. Bez wątpienia jest to odpowiednie rozwiązanie dla kogoś, kto myśli o szybkiej sprzedaży niepotrzebnego samochodu i chce otrzymać błyskawicznie pieniądze do ręki. To z pewnością jest w stanie zapewnić auto skup Warszawa.

Proces sprzedaży pojazdu

Postęp technologiczny sprawił, że wiele branży niesamowicie się rozwinęło. Dotyczy to zarówno małych, jak i większych przedsiębiorstw. Identycznie sytuacja wygląda w przypadku firmy, którą jest skup aut Zielonka. W tym przypadku również sprzedaż swojego samochodu klient może rozpocząć przy użyciu sieci Internet. Zazwyczaj wszystko zaczyna się od wizyty na stronie internetowej interesującego klient skupu samochodów. Tam po zapoznaniu się z ofertą użytkownik proszony jest o wypełnienie formularza. Znaleźć się tam powinny przede wszystkim najważniejsze informacje dotyczące pojazdu. Przeważnie chodzi o stan techniczny oraz dodatkowe informacje, o których powinien wiedzieć kupujący. Identycznie proces ten wygląda, jeśli chodzi o skup aut Legionowo.

Skup aut wymagać będzie również podstawowych danych osobowych klienta. Osoby, które zdecydowanie bardziej cenią sobie klasyczne formy nawiązywania kontaktu, na stronie znajdą też numer telefonu. To pozwoli na skontaktowanie się z firmą telefonicznie. Wypełnianie formularza nie będzie w tym przypadku konieczne, jednak konsultant wymagać będzie odpowiedzi na kilka pytań właśnie przez telefon. Umożliwi mu to na odpowiednie przygotowanie się przed ostateczną wyceną samochodu klienta. Bez względu na to jaką formę kontaktu wybierze konsument, zajmie mu to stosunkowo niewiele czasu. Warto więc zastanowić się nad ofertą proponowaną przez Skup Aut Zielonka. Podobne usługi świadczy również skup aut Wołomin.

Opinie klientów

Zapoznaj Się z Opiniami Naszych Klientów

 • Miałem starego Golfa, który był już niesprawny. Próbowałem go naprawić, potem sprzedać na różnych portalach – bez żadnego efektu. Przeliczyłem wszystko kilka razy i doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie sprzedać go w skupie. Żałuję tego, że tak późno do tego doszedłem. Serdecznie polecam!

  Jacek Grzywak
  Warszawa, Stara Praga
 • Mój samochód został naprawdę dobrze wyceniony, wręcz nie spodziewałam się tak dobrej oferty!

  Iza Lubska
  Warszawa, Gocław
 • Ten skup samochodów przeprowadza najlepsza wycenę! Do tego miła obsługa i kasa do ręki!

  Witek Król
  Warszawa, Kabaty
 • Próbowałam bezskutecznie sprzedać swoje stare auto. Wydałam kupę kasy na ogłoszenia, promowanie ich a potem jeszcze zmarnowałam mnóstwo czasu na spotkania z osobami, którzy i tak go nie kupili ostatecznie. Cieszę się, że zdecydowałam się w końcu przedzwonić do skupu. W ciągu kilku godzin sprzedałam samochód!
  Alicja Grzywak
  Służewiec
 • Jestem zadowolony, że sprzedałem samochód właśnie tam, bo dostałem uczciwą cenę. Polecam sprawdzenie tego skupu aut wszystkim, którzy chcą sprzedać swoje auto.
  Mirek Kałużny
  Warszawa
 • Wszyscy odradzali mi korzystanie ze skupu aut. Twierdzili, że za mało dostanę. Ja jednak stwierdziłem, że wolę przekonać się sam. Zadzwoniłem i pozytywnie zaskoczyła mnie oferowana cena za mój samochód. Sprzedałem od razu. Kasę dostałem do ręki. To też duży plus!
  Jacek Dąbrowski
  Piaseczno
 • Od jakiegoś czasu starałam się sprzedać samochodów. Nie za bardzo wiedziałam jak się za to zabrać. Ja jako kobieta bałam się tego trochę, że ktoś wmówi mi, że samochód jest niesprawny lub coś w tym stylu. Zadzwoniłam do skupu aut w Legionowie. Wstępną wycenę otrzymałam przez telefon. Byłam bardzo zadowolona i sprzedałam auto. Polecam!
  Kinga Malinowska
  Legionowo
 • Chciałem sprzedać swój stary samochód, ale za bardzo nie miałem na to czasu. Jednak trzeba być elastycznym, żeby pokazywać go zainteresowanym osobom. Zadzwoniłem do skupu aut. Przyjechali, wycenili a ja zgodziłem się na cenę, która moim zdaniem była uczciwa.
  hundai
  Kamil Ostrowski
  Legionowo
 • Polecam wszystkim, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z usług skupów samochodów. Niedawno sprzedałam właśnie tam samochodów. Jestem naprawdę zadowolony ceną, którą otrzymałem. Wszystko przebiegło bardzo szybko.
  Jarek Michnio
  Legionowo Wschód

Kiedy dochodzi do wyceny pojazdu?

W momencie gdy konsultant otrzyma już od klienta wszystkie informacje dotyczące pojazdu, dochodzi do spotkania między nimi. Na podstawie podanych wcześniej informacji pracownik jest w stanie odpowiednio przygotować się do prawidłowej wyceny. W trakcie umówionego spotkania z klientem dokonywana jest właśnie ostateczna wycena pojazdu. Po zakończeniu tego procesu właściciel staje przed podjęciem decyzji, czy dana kwota jest zadowalająca, czy jednak woli poszukać gdzieś indziej. W sytuacji gdy klient stwierdzi, że zaproponowana cena jest uczciwa, to wówczas można przejść do ostatniego kroku w procesie sprzedaży, czyli podpisaniu umowy. W naszej firmie skupujemy auta używane. Auta w różnym stanie odkupie od Państwa także nasz auto skup Mińsk mazowiecki.

Skup samochodów a komis – jaka różnica?

Mnóstwo osób nie dostrzega różnicy pomiędzy działalnością skupu, a komisu. Rzeczywistość jest jednak inna. Można dostrzec wyraźne różnice i są one spore. Głównie należy podkreślić, że Skup Aut Zielonka od razu odkupuje samochód klienta. Pomimo panującej powszechnie opinii komis wcale tak nie działa. W przypadku komisu, to w tej transakcji pełni on wyłącznie rolę pośrednika. W praktyce oznacza to, że gdy klient zdecyduje się usługi skupu samochodów, to po podpisaniu umowy nie interesuje go nic więcej niż odebranie gotówki. Firma może później zrobić z samochodem co jej się podobna, jednak pieniądze z transakcji w stu procentach trafią na jej konto, gdyż to oni będą jego właścicielem. Inaczej wygląda to w przypadku komisu.

Komis samochodowy to miejsce, gdzie przechowywany jest nasz pojazd i udostępnia się go do oglądania ewentualnym nabywcą. Do momentu zakupienia pojazdu właściciel nie otrzymuje żadnych środków na swoje konto. Dlatego też, gdy klient zdecyduje się na sprzedanie swojego samochodu przez komis, to trwa to zdecydowanie dłużej, niż w przypadku skorzystania z usług firmy Skup Aut Zielonka. Warto także zwrócić uwagę na to, że w przypadku skupu samochodów przeprowadzane są zawsze profesjonalne wyceny. Jeśli chodzi o komisy, to często brakuje tam oceny profesjonalisty. Zdarza się tak, że dokonuje jej ktoś kto się na tym nie bardzo zna. Decydując się więc na usługi komisu, to może okazać się, że klient będzie delikatnie stratny na sprzedaży. Podsumowując trzeba przyznać, że o wiele korzystniejsze wydaje się skorzystanie z usług skupu samochodów, gdy chcemy szybko pozbyć się auta. Dowiedz się więcej o ofercie, którą posiada nasz skup samochodów Łomianki.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij Formularz 
Kontaktowy

  Skontaktuj się z nami

  Dane Kontaktowe

  AutoskupMichał - oddział
  Warszawa
  ul. Linneusza 10
  02-792 Warszawa
  Nip 1251540390
  Numer telefonu:
  698 737 227
  Email:
  biuro@skupaut.waw.pl
  Copyright 2023 © Skup Aut Warszawa
  crossmenuchevron-down