skup aut Warszawa
Formularz Wyceny

Jeszcze kilkanaście, czy nawet kilka lat temu używane auto można było sprzedać dosyć szybko. Wystarczyło zazwyczaj ogłoszenie w prasie czy wizyta na giełdzie samochodowej. Dziś wygląda to zupełnie inaczej. Rynek jest nasycony autami zagranicznymi, sprowadzanymi masowo kilkanaście lat temu.

W rezultacie chcąc sprzedać swojego Volkswagena, Golfa czy Audi, które lata swojej świetności mają już za sobą spotykamy wiele problemów. Przede wszystkim na ogół jesteśmy nastawieni, że cały proces potrwa kilka, góra kilkanaście dni. Statystycznie jednak sprzedaż samochodu używanego w dzisiejszych czasach może trwać nawet kilka miesięcy. W tym czasie musimy liczyć się z tym, że będziemy spotykać się z osobami, które będą przyjeżdżały z fachowcami, których zadaniem jest ujawnienie wad auta i w rezultacie obniżenie jego ceny.

auto używane

Czym dłuższy proces sprzedaży – tym musimy liczyć się z większymi kosztami, jakie na ten cel przeznaczymy. Każde ogłoszenie umieszczone na portalach branżowych jest płatne i aktualne tylko przez pewien czas, zazwyczaj 30 dni lub 14. Czy są sposoby na to, aby sprzedać samochodów szybko i jednocześnie uzyskać za niego relatywnie wysoką cenę? Okazuje się, że tak! Skup aut Warszawa ma taką właśnie ofertę, z którą z całą pewnością warto jest się zapoznać.

Ile zarobisz sprzedając samochód w skupie aut?

Prawda jest taka, że najwięcej można zarobić sprzedając samochód na własną rękę. Jak jednak zostało wspomniane powyżej, zazwyczaj związane jest z długim oczekiwaniem. Jednym z lepszych sposobów na sprzedaż samochodu jest oddanie go do skupu aut Warszawa.

Jest to jeden z lepszych skupów w całej okolicy. Pracują w nim sami profesjonaliści z branży motoryzacyjnej, którzy wstępną wycenę samochodu są w stanie przeprowadzić już podczas rozmowy telefonicznej. Wycena jest rzetelna i przeprowadzana w oparciu o dane rynkowe, takie jak: model, rocznik, przebieg czy stan techniczny.

W dobrych skupach aut używanych w Warszawie, cena jaką możemy otrzymać może różnić się tylko 20% od takiej, jaką uzyskamy sprzedając samochód na własną rękę. Jednocześnie mamy pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona w sposób bardzo szybki a my nie będziemy musieli czekać na pieniądze. Po zakończonej transakcji dostajemy pieniądze w gotówce od ręki. Jest to bardzo istotne, gdyż nie trzeba czekać na przelew.

Jeśli nadal zastanawiasz się ile możesz otrzymać pieniędzy w skupie za samochód – nie czekaj i po prostu zadzwoń! Taka usługa jest bezpłatna i w sposób bardzo szybki możemy poznać ofertę. Poszukiwane są nie tylko samochody używane, poleasingowe czy dostawcze, ale także niesprawne czy lekko uszkodzone, jak również angliki.

Skontaktuj się z nami

Dane Kontaktowe

AutoskupMichał - oddział
Warszawa
ul. Linneusza 10
02-792 Warszawa
Nip 1251540390
Numer telefonu:
698 737 227
Email:
biuro@skupaut.waw.pl
Copyright 2023 © Skup Aut Warszawa
crossmenuchevron-down