skup aut Warszawa
Formularz Wyceny

Mamy coraz większą ilość samochodów w Polsce. Szacuje się, że zarejestrowanych jest przeszło 30 milionów pojazdów mechanicznych. Takie nasycenie rynku sprawia, że niestety nie jest łatwo sprzedać dany pojazd na rynku wtórnym.

Sytuację nieco poprawia możliwość, jaką daje internet, gdyż zasięgi naszych ogłoszeń znacząco się zwiększają. Trzeba mieć jednak świadomość, że w podobny sposób postępuje wielu właścicieli aut. Chyba największą popularnością przy sprzedaży samochodów cieszą się różne portale aukcyjne. Warto mieć jednak świadomość tego, że są inne znacznie efektywniejsze sposoby umożliwiające pozbycie się niechcianego auta. Decydując się na skup samochodów, znacznie szybciej mamy szansę na sprzedaż. O tym, dlaczego to skup aut Warszawa jest dobrym rozwiązaniem, można dowiedzieć się z tekstu poniżej.

ogloszenia motoryzacyjne

Czy portale ogłoszeniowe to na pewno dobry pomysł?

Dziś tempo życia jest wysokie. Nie zaskakuje więc, że wiele spraw chcemy załatwić w zasadzie od ręki. Analogicznie sprawa ma się ze sprzedażą samochodu, lecz jak to zostało na wstępie napisane rynek wtórny, jest wysoce nasycony. Co więcej, pragnąc przygotować ofertę na wybrany serwis z aukcjami czy też ogłoszeniami motoryzacyjnymi trzeba się do tego odpowiednio przygotować.

Pragnąc, aby nasz pojazd prezentował się w odpowiedni sposób, musimy go wymyć, zrobić mu przykuwające uwagę zdjęcia. Do tego dochodzi też perswazyjny, lecz zgodny ze stanem faktycznym opis. Po wszystkim nie pozostaje nam nic innego, jak tylko oczekiwać potencjalnych kupców. Zainteresowanie może być różne i tak naprawdę jest ono zależne od popularności oferowanego przez nas modelu auta.

Musimy zatem liczyć cię z dużą ilością zapytań, a także trzeba wykroić sobie na czas sprzedaży pojazdu czas na zaprezentowanie go potencjalnym nabywcom. Nie zawsze mamy gwarancję, że dany zainteresowanego od nas kupi lub też oczekuje niższej kwoty od tej preferowanej przez nas. Jednym słowem okres sprzedaży może się znacznie wydłużyć.

Skup aut Warszawa sposobem na szybką sprzedaż

Jak widać duża popularność serwisów aukcyjnych niekoniecznie, musi przekładać się na szybką sprzedaż pojazdu. Na całe szczęście jest jeszcze inne rozwiązanie, które można polecić i jest to skup aut. Warszawa oraz znacznie mniejsze ośrodki miejskie posiadają coraz to większą ilość wspomnianych punktów.

Trudno w zasadzie dziwić się wspomnianej popularności, ponieważ tu cały proces przebiega sprawnie i do tego finalnie zyskujemy całkiem niezłe pieniądze. Pragnąc skorzystać z tej formy sprzedaży, musimy skontaktować się z upatrzonym skupem samochodów. Forma jest w zasadzie dowolna, bo do wyboru mamy telefon, e-mail czy formularz kontaktowy. W każdy przypadku zgłaszamy chęć zbycia pojazdu i podajemy jego najistotniejsze dane tj. markę, model, rocznik oraz stan techniczny. Mając takie dane nasz rozmówca, może nam przedstawić określony przedział cenowy. Jednak rzeczywista wycena następuje dopiero podczas wizyty u nas pracownika auto skupu.

Wtedy też poznajemy finalną wycenę i możemy ją zaakceptować bądź nie. Jednak jak widać w tym przypadku proces sprzedaży, jest bardzo szybki. Co więcej, wszelkie kwestie formalne związane z transakcją są po stronie skupu. Zapłatę za pojazd możemy otrzymać tuż po przekazaniu kluczyków, gdyż do wyboru mamy gotówkę lub też przelew na rachunek bankowy.

Jak widać drugi z przedstawionych wariantów, jest znacznie wygodniejszy dla sprzedającego. Zwłaszcza że nie każdy z nas ma żyłkę handlowca i niektórym trudno jest przez określony czas zachwalać swój pojazd. W auto skupie sprzedać możemy pojazd od ręki tuż po wycenie.

Zatem nie ma sensu zwlekać i najlepiej już dziś daj nam znać i umów się na oględziny pojazdu. ZAPRASZAMY!

Skontaktuj się z nami

Dane Kontaktowe

AutoskupMichał - oddział
Warszawa
ul. Linneusza 10
02-792 Warszawa
Nip 1251540390
Numer telefonu:
698 737 227
Email:
biuro@skupaut.waw.pl
Copyright 2023 © Skup Aut Warszawa
crossmenuchevron-down