skup aut Warszawa
Formularz Wyceny

W związku z rosnącą ceną benzyny i oleju napędowego coraz więcej zmotoryzowanych przekonuje się do instalacji gazowej w samochodzie. W związku z tym ich popularność rośnie przez co auta z instalacją LPG są coraz częściej pożądane. Niemniej jednak to rozwiązanie ma zarówno wady jak i zalety, ale o tym już w poniższym artykule, gdzie subiektywnie wskażemy wszystkie istotne cechy w tym temacie.

Używany samochód z instalacją LPG - niskie koszty utrzymania

W kwestii montażu instalacji Polacy przodują na tle pozostałych państw. Bardzo duży związek ma to z faktem, że przy tego typu instalacjach koszt przejechania jednego kilometra jest niski w porównania do kosztów pojazdu napędzanego benzyną czy olejem napędowym. Poza tym cena gazu cały czas jest bardzo kusząca, gdyż jego cena jest niemalże dwukrotnie niższa od oleju napędowego czy benzyny. Używane samochody z instalacją LPG są także dostępne w naszym skupie samochodów w Warszawie. Można też zakupić auto a instalację zamontować w warsztacie, który się w tym specjalizuje. Niemniej jednak generuje to dodatkowe koszty a także należy pamiętać o tym, aby silnik był odpowiedni do montażu instalacji gazowej.

samochód z instalacją gazową

Jakie są plusy i minusy posiadania instalacji LPG w samochodzie?

Najważniejsza i najbardziej istotna to przede wszystkim duża oszczędność. Niemniej jednak decydując się na montaż instalacji po zakupie samochodu trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami. Montaż wykonuje się w wyspecjalizowanym serwisie a ceny zaczynają się od około dwóch tysięcy złotych. Posiadając auto wyposażone w gaz coroczny przegląd jest nieco droższy. Ponadto samochody tankowane na gaz nie mają możliwości parkowania w garażach podziemnych, które często znajdują się przy hipermarketach czy galeriach handlowych. Ma to związek z zachowaniem bezpieczeństwa. Kolejną rzeczą o której nie można zapomnieć to legalizacja butli gazowej, która powinna się odbywać co dziesięć lat. Mimo tych kilku wad instalacje gazowe w pojazdach wciąż cieszą się dużą popularnością na co wpływ ma cały czas niski koszt przejechania jednego kilometra. Nie ma zatem czemu się dziwić.

Auto z LPG ze skupu samochodów

Każdy kierowca, któremu zależy na tym, aby posiadać pojazd napędzany ba gaz, powinien się udać tam, gdzie otrzyma na ten pojazd gwarancję. Skup aut Warszawa posiada wiele modeli pojazdów napędzanych benzyną oraz gazem. Wybierając auto skup z województwa mazowieckiego można mieć pewność, że auto spełni wszystkie oczekiwania i nie będzie posiadać żadnych ukrytych wad. W skupie na miejscu można uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat użytkowania pojazdu z tego typu instalacją. Poza tym korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej można sprawnie umówić się na wizytę w naszej firmie, gdzie można dokonać bezpłatnych oględzin każdego auta. Jesteśmy gwarantem najniższych cen a wybierając u nas pojazd z gazem, przejedziesz tanio nie jeden kilometr na swojej trasie. Twój wymarzony samochód czeka na Ciebie.

Skontaktuj się z nami

Dane Kontaktowe

AutoskupMichał - oddział
Warszawa
ul. Linneusza 10
02-792 Warszawa
Nip 1251540390
Numer telefonu:
698 737 227
Email:
biuro@skupaut.waw.pl
Copyright 2023 © Skup Aut Warszawa
crossmenuchevron-down