skup aut Warszawa
Formularz Wyceny

Wielu właścicieli pojazdów sądzi, że zamieszczenie ogłoszenia na portalu aukcyjnym to idealny sposób na sprzedanie pojazdu. Są jednak sposoby na szybszą sprzedaż, które są skuteczniejsze i bardziej korzystne. Do jednych z nich należy odsprzedaż pojazdu do skupu aut.

Skup samochodów a sprzedaż na portalu ogłoszeniowym

Chyba każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedaż pojazdu na własną rękę nie jest takie proste jak się wydaje. Wystawienie ogłoszenia na portalu aukcyjnym wiąże się z poświęceniem czasu i energii. Przede wszystkim przed wykonaniem zdjęć auta, które są niezbędne do zamieszczenia w ogłoszenia, należy go umyć. Wykonane zdjęcia powinny być estetyczne i czytelne, tak aby zachęcały do zakupu. Przyciągnięcie uwagi zainteresowanych kupców nie jest jednak takie proste. Dlatego tak bardzo ważna jest cała estetyka ogłoszenia. W zależności od atrakcyjności ogłoszenia możemy się spodziewać wielu telefonów w ciągu jednego dnia albo jednego telefonu na kilka lub kilkanaście dni. Niemniej jednak sam telefon z zapytaniem nie oznacza, że potencjalny zainteresowana osoba umówi się na oględziny.

szybka sprzedaż używanego pojazdu

Sprzedaż pojazdu w skupie aut używanych

Aby zminimalizować wszystkie sytuacje związane ze sprzedażą auta na portalu ogłoszeniowym, można rozważyć opcję współpracy z auto skupem w Warszawie. Nasz auto skup Warszawa to miejsce na mapie motoryzacyjnej województwa mazowieckiego, które cieszy się dużą popularnością. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Dzwoniąc do naszego biura można umówić się na oględziny a nawet uzyskać wstępną wycenę przez telefon. Nasi wykwalifikowani specjaliści od ręki zajmie się Twoją sprawą. Jedyne czego oczekujemy to kilka podstawowych informacji na temat Twojego pojazdu - model, marka, wersja wyposażenia oraz rocznik. Te kwestie są nam niezbędne do oszacowania wartości samochodu. Pracownicy skupu aut w Warszawie są w stanie zaproponować wstępną wycenę pojazdu po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu.

Opinie na temat naszego skup aut

Nasz skup aut opinie ma bardzo dobre, więc nie wstydzimy się głośno o nich mówić. Jesteśmy skupem aut uszkodzonych, ponieważ każde auto sprzedamy na części. Uchodzimy także za najlepszy skup aut Warszawa w województwie. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu doskonale znamy się na motoryzacji. Otworzyliśmy także komis samochodowy, gdzie dysponujemy dużym wyborem pojazdów na każdą kieszeń. Klienci to doceniają wystawiając nam świetne opinie. Dzięki temu nasz skup samochodów w Warszawie uchodzi za profesjonalny i rzetelny. I tacy właśnie jesteśmy - profesjonalni. Przyjdź lub zadzwoń do nas.

Jesteśmy całkowicie legalnie działającą firmą, która posiada numer NIP i REGON. Wystawiamy faktury VAT na życzenie oraz prowadzimy skup aut poleasingowych. Skup całych flot pojazdów nie jest nam obcy. Podobnie jak obsługa klienta indywidualnego klienta. Charakteryzuje nas wszechstronność i profesjonalizm, co staramy się udowadniać na każdym kroku naszej działalności. Zapraszamy do naszego auto skupu!

Skontaktuj się z nami

Dane Kontaktowe

AutoskupMichał - oddział
Warszawa
ul. Linneusza 10
02-792 Warszawa
Nip 1251540390
Numer telefonu:
698 737 227
Email:
biuro@skupaut.waw.pl
Copyright 2023 © Skup Aut Warszawa
crossmenuchevron-down