skup aut Warszawa
Formularz Wyceny

Samochody ciężarowe właściwie każdego dnia przemierzają tysiące kilometrów, co wpływa na szybkość ich eksploatowania. Czasem okazuje się, że naprawa auta ciężarowego nie jest opłacalna, więc można sprzedać je w skupie aut ciężarowych, takich jak skup aut Warszawa.

Sprzedaż auta ciężarowego krok po kroku

Podczas sprzedaży samochodu na skupie staje się on jego (czyli firmy skupującej) własnością. Na skupie można sprzedać auto w każdym stanie, np. powypadkowe lub z porysowanym lakierem, a także takie, które nie ma opłaconego OC lub nie przeszło przeglądu. Sprzedaż samochodu w skupie jest legalna i dokumentuje się ją sporządzeniem umowy kupna-sprzedaży, a właściciel pojazdu dostaje gotówkę lub przelew po dokonanej transakcji. Jeśli chcesz sprzedać swoje auto, sprawdź skup aut Sochaczew, skup aut Garwolin, czy też auto skup Grodzisk Mazowiecki.

Aby sprzedać auto, należy skontaktować się z danym skupem i poinformować jego pracowników o stanie samochodu i umówić się na spotkanie. Pracownik ogląda auto i wycenia je w skupie lub u klienta, a następnie podpisywana jest umowa i właściciel auta otrzymuje umówioną kwotę za sprzedaż.

Jak wybrać odpowiedni skup samochodów?

Przed wybraniem odpowiedniego skupu warto przeprowadzić rozpoznanie wśród różnych punktów. Dobrze jest, gdy dany skup posiada stronę internetową zawierającą wszystkie niezbędne informacje, w tym oczywiście rodzaje skupowanych samochodów oraz zasady, na jakich odbywa się transakcja. Pomocne w wyborze skupu mogą być także oceny wystawione przez klientów na stronie skupu. Umowa kupna-sprzedaży musi być przejrzysta i zawierać informacje o skupowanym samochodzie oraz dane skupu i osoby sprzedającej, a także czytelne podpisy obu stron transakcji. Sprawdź nasz komis samochodowy mazowieckie lub odwiedź skup aut Rawa Mazowiecka.

Skontaktuj się z nami

Dane Kontaktowe

AutoskupMichał - oddział
Warszawa
ul. Linneusza 10
02-792 Warszawa
Nip 1251540390
Numer telefonu:
698 737 227
Email:
biuro@skupaut.waw.pl
Copyright 2023 © Skup Aut Warszawa
crossmenuchevron-down