skup aut Warszawa
Formularz Wyceny

Nie wszyscy mają świadomość tego, że pojazdy poruszające się po polskich drogach regularnie muszą przechodzić badania techniczne. Warto dowiedzieć się nieco więcej na ich temat.

Jak często przeprowadza się okresowe badania techniczne?

Wszystkie pojazdy, które uczestniczą w ruchu drogowym, powinny przechodzić badania techniczne. Jeśli chodzi o nowe auta, to pierwsze badania muszą przejść one po trzech latach, następne po upływie dwóch lat, a kolejne już co roku. Każdy samochód, który został wyposażony w instalację gazową, musi przechodzić badanie techniczne co rok.

Okresowe badanie techniczne pojazdu przeprowadza się w stacjach kontroli pojazdów, które posiadają odpowiednie uprawnienia. Warto wiedzieć, że badanie można przeprowadzić w dowolnej stacji bez względu na to, w jakiej części kraju jest położona. Jeśli nie chcesz robić przeglądu i chcesz sprzedać auto, warto sprawdzić skup aut Grodzisk Mazowiecki, skup aut Żyrardów, skup aut Sochaczew, a także auto skup Wołomin lub komis Łowicz.

Czy każde auto powinno posiadać przegląd techniczny?

Wiele osób zastanawia się, czy samochody w skupie aut muszą mieć przegląd. Otóż, jego posiadanie nie jest wymagane przepisami prawa, niemniej jednak klient musi zdawać sobie sprawę z tego, że jeśli kupi auto bez ważnego przeglądu, w żaden sposób nie może poruszać się nim po polskich drogach. Nawet do stacji kontroli pojazdów będzie musiał udać się więc na lawecie. Sprawdź więc jaką ofertę posiada auto skup Grójec, auto skup Skierniewice, skup aut Legionowo, czy też skup aut Łomianki. Jeśli chcesz kupić samochody Płońsk lub inne samochody używane mazowieckie, warto odwiedzić skup samochodów Marki lub skup aut Warszawa.

Skontaktuj się z nami

Dane Kontaktowe

AutoskupMichał - oddział
Warszawa
ul. Linneusza 10
02-792 Warszawa
Nip 1251540390
Numer telefonu:
698 737 227
Email:
biuro@skupaut.waw.pl
Copyright 2023 © Skup Aut Warszawa
crossmenuchevron-down