skup aut Warszawa
Formularz Wyceny

Wiele osób zainteresowanych zakupem pojazdu używanego chce wiedzieć, jak rozpoznać powypadkowy samochód. Na co zwrócić uwagę kupując auto z drugiej ręki? Kiedy odwiedzasz skup aut Sochaczew, skup samochodów Łódź, czy też skup samochodów Radom, albo interesują Cię samochody używane mazowieckie, warto wiedzieć więcej na temat tego, w jaki sposób rozpoznać auto powypadkowe.

Kupcy, którzy chcą nabyć pojazd z rynku wtórnego, chcą być pewni, że zakupione auto nie jest powypadkowe. Aby być jak najbardziej pewnym tego, że pojazd nie uczestniczył w wypadku, należy przede wszystkim skonsultować się ze znajomym mechanikiem, który będzie mógł dokładnie sprawdzić auto jeszcze przed jego zakupem. Dzięki temu będzie można uniknąć niepotrzebnych problemów związanych ze stanem pojazdu. Poszukując auta warto odwiedzić komis Łowicz lub sprawdzić samochody Rawa Mazowiecka, jak i również skup aut Ostrów Mazowiecka, skup samochodów Marki, czy też skup samochodów Warszawa.

Najbardziej rozpoznawalną cechą aut powypadkowych jest oczywiście grubość lakieru. Lakier powinien być sprawdzony za pomocą specjalnego miernika grubości, ponieważ dzięki temu urządzeniu można dowiedzieć się, czy aby na pewno lakier nie był nakładany lub też, czy nie kryje się pod nim warstwa szpachli. Co ważne, powypadkowe auto może ważyć więcej niż takie, którego stan nie został naruszony. Warto w tym celu sprawdzić wagę auta w zakładzie naprawy pojazdów. Kolejnym ważnym aspektem jest też to, że poszczególne części mogą mieć różne numery seryjne. Warto w tym celu sprawdzić tabliczki znamionowe na drzwiach, masce, oraz innych newralgicznych miejscach, które mogłyby zostać uszkodzone w czasie wypadku.

Skontaktuj się z nami

Dane Kontaktowe

AutoskupMichał - oddział
Warszawa
ul. Linneusza 10
02-792 Warszawa
Nip 1251540390
Numer telefonu:
698 737 227
Email:
biuro@skupaut.waw.pl
Copyright 2023 © Skup Aut Warszawa
crossmenuchevron-down