skup aut Warszawa
Formularz Wyceny

Skupy aut to doskonałe miejsce, gdzie możesz sprzedać swoje auto w szybki i prosty sposób, a do tego za odpowiednią sumę. Pamiętaj jednak, że w tym celu musisz przygotować niezbędne dokumenty, które zawierają między innymi informacje o tym, kto jest jego właścicielem. W końcu tylko prawowity właściciel pojazdu może legalnie sprzedać auto.

Oto lista dokumentów, które zwykle będą wymagane:

Dowód rejestracyjny

Jest to najważniejszy dokument, którym potwierdzisz, że samochód należy do Ciebie. Posiada on także podstawowe informacje na temat pojazdu, jak jego numer rejestracyjny, numer VIM, marka, model i rok produkcji. Upewnij się, że dowód rejestracyjny jest aktualny a to Ty widniejesz w nim jako właściciel pojazdu.

Karta pojazdu

Ten dokument potwierdza, że auto przeszło przegląd techniczny. Posiada ona określony czas ważności i musi być odnawiana co jakiś czas.

Umowa kupna-sprzedaży

Tu określone są warunki sprzedaży, jak na przykład cena, termin płatności i stan techniczny auta. Jest ona niezbędna, by uniknąć nieporozumień w przyszłości i udokumentować transakcję.

Aktualne ubezpieczenie

Przed sprzedażą auta w skupie, warto mieć ważne ubezpieczenie. Ubezpieczenie jest wymagane, aby być w stanie pokryć koszty ewentualnych szkód, które mogą zostać spowodowane przez pojazd w czasie jazdy. Skup samochodowy będzie może wymagać potwierdzenia, że Twój samochód jest ubezpieczony.

Dokumenty serwisowe

Dokumenty serwisowe to wszelkie dokumenty związane z naprawami, przeglądami i konserwacją pojazdu. Skup samochodowy może zwrócić uwagę na historię serwisową pojazdu, co może wpłynąć na ostateczną wartość, jaką otrzymasz za swój samochód.

Dokumenty dodatkowe

W niektórych przypadkach mogą być wymagane dodatkowe dokumenty, takie jak świadectwo homologacji lub faktura VAT.

Warto pamiętać, że wymagane dokumenty mogą się różnić w zależności od kraju i regionu, w którym przeprowadzana jest sprzedaż. Przed planowaną sprzedażą w skupie warto dokładnie zapoznać się z wymaganymi dokumentami w danym kraju lub regionie.

Sprzedaj swoje auto

Jeśli chcesz sprzedać swoje auto, to doskonale trafiłeś. My z chęcią je od Ciebie odkupimy. Prowadzimy działalność w takich miejscach jak:

Z chęcią odkupimy także:

Skontaktuj się z nami

Dane Kontaktowe

AutoskupMichał - oddział
Warszawa
ul. Linneusza 10
02-792 Warszawa
Nip 1251540390
Numer telefonu:
698 737 227
Email:
biuro@skupaut.waw.pl
Copyright 2023 © Skup Aut Warszawa
crossmenuchevron-down